body

 

O firme.

Firma Samo vznikla v roku 1992. Od začiatku sa zaoberala obchodnou činnosťou. Jej aktivity sa sústredovali predovšetkým na predaj batérií a sprostredkovania rôzneho druhu obchodu. V roku 2005 sa firma začala špecializovať na predaj samozatemnovacích zváračských masiek v prístupnej cene pre široké vrstvy obyvateľstva vo výhlade s ďalším zameraním na spotrebný zvárací materiál.

Ďalšou novou aktivitou firmy je práca, v ktorej sa firma zameriava na CNC obrábanie umelých hmôt, dreva aj umeleckého charakteru a malých projektov v CAD-CAM pre rôzne riadiace systémy ako FANUC, CENTROID, MAZAK atd. V súčasnoti poskytujeme služby pre stolárov, reklamné agentúry a iných zákazníkov v potrebe CNC opracovaní dreva, plastov a mäkkých kovov.

Máte záujem o tepelné čepadlo? Dodávame tepelné čerpadlá s veľmi zaujímavým pomerom cena/výkon.

Firma Samo sa v súčasnosti aktívne zaoberá výrobou a dodávkou suvenírov - magnetiek. Dodávku magnetky realizujeme kompletne - od grafického návrhu až po finálne dodanie požadovaného počtu magnetiek. Všetky magnetky sú ručne maľované. Naše magnetky môžete vidieť na slovenských hradoch a zámkoch - napríklad Strečno, Bojnice, Oravskom hrade a ďalších. Pre rok 2013 pripravuje 12 nových magnetiek.

Pozrite si náš sortiment a ak Vás zaujme, kontaktujte nás.

Radi Vás obslúžime.